ahşap oyuncak tamir seti

Ahşap Oyuncak Tamir Seti Doğal Masif Ahşap Oyuncak Tamirci

Ahşap Oyuncak Tamir Seti Doğal Masif Ahşap Oyuncak Tamirci

star_border star_border star_border star_border star_border
mode_comment0 yorum editYorum Yap
Marka:TinyWood
Ürün Kodu:TinyWood6062
Stok Durumu:2-3 Days
  • 580,00₺

  • Vergiler Hariç: 580,00₺

Her küçük detayı özen gösterilerek el yapımı ile hazırlanmış, ahşap tamir setimizi çok beğeneceksiniz. Minik ellerin kullanımına uygun olarak özel tasarlanmıştır. Bu ahşap tamir seti, minik hırdavatçılar için ideal bir oyuncak! 

 Ahşap tamir setimiz doğal ahşaptan üretilmiş 6 parçadan oluşan alet takımıdır. Minik çocuklar için orjinal ekipmanlara benzetilmiş olup, çocuk el yapılarına  uygun üretilmiştir.


Tamir etmeye nereden başlayalım, şu minik sandalyeden mi?


Ahşap alet takımız doğal ahşaptan üretilmiş olup, sertifikalı N71 Boyalar kullanılarak boyanmıştır. Sağlığa zararlı cila toksik madde kullanılmamıştır.

Çeviri sonuçları.

Ahşap oyuncaklar, yaratıcı rol oynamayı teşvik eder ve motor becerileri ve koordinasyonu geliştirir. Büyük ölçekli etkileşimli oyun seti, paylaşımı teşvik etmenin yanı sıra bağımsız oyun için alan sağlar. Problem çözme becerilerini geliştirir. Hayal gücünü genişletir. Odaklanmayı ve sabrı teşvik eder. İşbirlikçi oyunu teşvik eder ve güveni artırır.

Kazanım: Çevre ve doğa konrtolü ve bilincinin geliştirilmesi, küçük ve büyük kas gruplarının desteklenmesi ve yaratıcılık becerilerinin gelişimi, akıl yürütme ve problem çözme gibi zihinsel yetilerin gelişimi ile birlikte el-göz koordinasyonu desteklenir.

Yaş Aralığı: 1.5 Yaş üzeri çocuklar için uygundur. Yetişkin gözetimi önerilir.

Ürün Malzeme: Kayın ağacından  yapılmıştır, tamamı ahşap ürünüdür. Yerli üretimdir. Üzerinde hiç bir cila ve toksik madde bulunmamaktadır.

Ürün Ebat: Testere 20 cm, çekiç 17 cm, cetvel 17 cm, tornavida 14 cm, Anahtar kombine ve anahtar 15 cm ölçülerindedir.

Not: Ahşabın renk ve desenlerinin değişebileceğini unutmayın

El yapımı ahşap oyuncak arabalarımız burada  Türkiye de  usta bir ahşap işçisi ve oyuncak tasarımcısı tarafından yapılmıştır  ve okul okul okulları için mükemmel oyuncaklardır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: ahşap oyuncak tamir, ahşap oyuncak, ahşap çekiç, ahşap testere