Ahşap oyuncak at, ahşap oyuncak

AHŞAP OYUNCAK AT

AHŞAP OYUNCAK AT

star_border star_border star_border star_border star_border
mode_comment0 yorum editYorum Yap
Marka:TinyWood
Ürün Kodu:AOY120034
Stok Durumu:2-3 Days
  • 345,00₺

  • Vergiler Hariç: 345,00₺

Çocuklar hareketli oyuncakları severler!

Sevimli ahşap oyuncak at çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Ahşap oyuncak tekerlekli atımız çocuk odasında dekorasyon için de kullanılabilir.

Ahşap oyuncak at, motor becerileri ve koordinasyonu geliştirir. Ahşap oyuncak at çocuk el yapısına göre tasarlanmıştır. Montessori oyuncak grubundadır. Montessori ahşap oyuncaklar hayal gücünü genişletir, odaklanmayı ve sabrı teşvik ederek duyusal gelişime katkıda bulunur.

Kazanım: Akıl yürütme ve problem çözme gibi zihinsel yetilerin gelişimi ile birlikte el-göz koordinasyonu desteklenir. Çevre ve doğa kontrolu ve bilincinin geliştirilmesi, küçük ve büyük kas gruplarının desteklenmesi ve yaratıcılık becerilerinin gelişimi, duyusal gelişime katkıda bulunur.

Yaş Aralığı: 1. Yaş üzeri çocuklar için uygundur. Yetişkin gözetimi önerilir.

Ürün Malzeme: Kayın ağacından  yapılmıştır, tamamı ahşap ürünüdür. Yerli üretimdir. Üzerinde hiç bir cila ve toksik madde bulunmamaktadır. N11sağlığa zararsız sertifikalı boya kullanılmıştır. El işçiliğidir.

Ürün Ebat: %100 yerli üretimdir, üzerinde herhangi bir zararlı cila vs yoktur uzunluk 15 cm , yükseklik 12 cm ölçülerindedir.

Not: Ahşabın renk ve desenlerinin değişebileceğini unutmayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Ahşap oyuncak at