Hakkımızda

Hakkımızda

TİNY WOOD HAKKIMIZDA:

Tiny Wood olarak doğayla iç içe büyüyen çocukların çok şanslı olduğuna inanıyoruz. Güvenli ve huzurlu bir çocukluğun, sağlıkla büyüyen nesillerin ancak doğal bir yaşam alanı ile mümkün olduğunu düşünüyoruz.

Minik dostlarımıza, Amerikan ceviz, ıhlamur, kayın, diş budak ve kestane gibi en değerli ağaçlardan, emeğine paha biçilemeyecek maharetli eller ile hiçbir katkı maddesi kullanmadan özel tasarımlı mobilya ve oyuncaklar hazırlıyoruz. Tüm tekstil ürünlerimiz ise hassas tenler için özenle dokunmuş, yumuşacık %100 organik kumaşlardan!

Doğal olanın büyüsüne kapılıp çıktığımız bu yolda misyonumuz evinde dahi doğal olanın huzuru ve güveni ile büyüyen bir nesil için katkı sağlamak.  İşte bu yüzden hem stil hem de kalitesiyle zamana meydan okuyan, nesilden nesille aynı sağlamlıkla aktarılabilecek sürdürülebilir ürünler sunuyoruz. Çocuklara, yarınlar için ilham olmayı hedefliyoruz.

En değerli varlıklarınızın en güzel anılarında yer almak için sabırsızlanıyoruz.

Türkiye’nin ya da Avrupa’nın neresinde olursanız olun; gelin yüzünü doğaya dönen, doğanın içinde büyüyen çocukların yaratacakları harikaları birlikte kucaklayalım.

 

İLETİŞİM: MEDİKA MOBİLYA DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ

ADRES: İÇERENKÖY MAH HAKKI ERDOĞAN SOK. NO:9/ 14

ATAŞEHİR / İSTANBUL

WHATSAPP: 05078532043